baner

LAKE

 

Jazero Gergelík sa nachádza na Záhorí v obci Moravský Svätý Ján, mimo zastavaného územia obce, smerom k hraničnému priechodu s Rakúskom. Nachádza sa 60 minút cesty autom od Trnavy, 45 minút od Bratislavy, 30 minút od Senice, 15 minút od Malaciek. Väčšie jazero vzniklo ťažbou štrku, dno je veľmi členité s veľkým množstvom hrán. Maximálna hĺbka sa pohybuje do 5 m. Na jazere sa nachádzajú tri ostrovy. Na dominantnom polostrove sa týči vyše 70 ročný dub. Na rybníku sa chytá non-stop počas celej sezóny.

 

Nie je núdza o kapitálne kapry, amury, zubáče, šťuky. Jazero je určené predovšetkým športovým rybárom, ktorí si vážia ryby. Aj počet miest je obmedzený, aby mal každý rybár dostatočný komfort.

 

Na jazere je vyhradených 10 lovných miest s číselným označením. Každé miesto má vlastné mólo na zdolávanie rýb. Jednotlivé lovné miesta sú prispôsobené počtu rybárov, ktorí k nám zavítajú. Rozmiestnenie lovných miest a počet rybárov na jednotlivé miesta sú znázornené na mape.

 

Pri lovnom mieste číslo 1 je chatka s elektrikou, ktorá sa dá prenajať. Je určená pre minimálne 2-3 rybárov.

 

Počas rybárskych pretekov a súkromných akcií je jazero prispôsobené pre 14 dvojčlenných tímov.

 

Menšie jazero je v tvare  pozdĺžneho slíža. Toto jazero je určené pre priaznivcov lovu technikou feeder alebo na plavanú. Prevažujú tu liene, koi kapry ale aj kapre a amure.

 

Nájdete nás na Facebooku: " Gergelik-športový rybolov", kde uverejňujeme fotografie aktuálnych úlovkov.

 

Vianočný predaj rýb priamo na rybníku.

 Kapre, sumce, šťuky. 0917 100 514 

Gergelikm

 non - stop

Gergelikm

baner